Σελίδα 1 από 5 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1 έως 10 από 48
    Το avatar του χρήστη ktsak
    Title
    Administrator
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη

Exclamation JailBreak for iOS 6.x ANTE PORTAS !!!!!!!!!!!!!!!

Η ομάδα Evad3rs που αποτελείται από τους phoenixdev, Surenix, Hanéne Samara, chronicdevteam, iphone_dev και Κiki the cat, εχει ετοιμη και παρουσίασε την επίσημη ιστοσελίδα για το JailBreak του iOS 6.1 με την ονομασία evasi0n.com.

Σύμφωνα με τα αναγραφόμενα στη συγκεκριμένη ιστοσελίδα, η εφαρμογή βρίσκεται στο στάδιο της τελικής επεξεργασίας καθώς όπως αναφέρεται οι εφαρμογές για Windows & Mac είναι ήδη έτοιμες και μένει η εφαρμογή για Linux.

Οι φήμες για τη διάθεση του JailBreak που θα είναι συμβατό με όλες τις iDevices (πλην Apple TV) που τρέχουν iOS 6.0 και 6.1, μιλούν για την Κυριακή........

Σύμφωνα με τις απαιτήσεις, θα χρειαστείτε ένα υπολογιστή που να τρέχει Windows (
    τουλάχιστον XP), ή Mac OSX (τουλάχιστον 10.5), ή Linux (x86/x86-64).

Κώστας
    iMac 21.5 late 2009, MacBook Air 13,3" early 2016 macOS High Sierra 10.13.6
    iPhone X Space Grey 256GB iOS 11.4.1
    iPhone 6S Silver 64GB iOS 11.4.1
    Apple Watch series 3 Black aluminum GPS 42mm watchos 4.3.2

We think DIFFERENT, we think MacUse.net
    Ειμαι Apple fanboy και δεν το κρυβω !!!!

Το avatar του χρήστη lazaim53
    Title
    Crazy Member
    Περιοχή
    Σταυρούπολη Θεσσαλονίκης
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ktsak Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η ομάδα Evad3rs που αποτελείται από τους phoenixdev, Surenix, Hanéne Samara, chronicdevteam, iphone_dev και Κiki the cat, εχει ετοιμη και παρουσίασε την επίσημη ιστοσελίδα για το JailBreak του iOS 6.1 με την ονομασία evasi0n.com.

Σύμφωνα με τα αναγραφόμενα στη συγκεκριμένη ιστοσελίδα, η εφαρμογή βρίσκεται στο στάδιο της τελικής επεξεργασίας καθώς όπως αναφέρεται οι εφαρμογές για Windows & Mac είναι ήδη έτοιμες και μένει η εφαρμογή για Linux.

Οι φήμες για τη διάθεση του JailBreak που θα είναι συμβατό με όλες τις iDevices (πλην Apple TV) που τρέχουν iOS 6.0 και 6.1, μιλούν για την Κυριακή........

Σύμφωνα με τις απαιτήσεις, θα χρειαστείτε ένα υπολογιστή που να τρέχει Windows (
    τουλάχιστον XP), ή Mac OSX (τουλάχιστον 10.5), ή Linux (x86/x86-64).
    Θα το κάνουμε ;
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ktsak : 31-01-13 στις 18:31

Mac mini i5 Dual Core 2.5GHz/4 GB/500GB early 2013 Iphone 6 Plus 64Gb

Title
    Administrator
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Εγω προσωπικα ΟΧΙ Λαζαρε !!! Εχει απελθει προ πολλου η εποχη αυτη για μενα. Η απλοτητα του OTA update για μενα δε συγκρινεται με ΤΙΠΟΤΕ !!!!
    Και δε βρισκω και κινητρο για να το κανω πλεον. Οτι θελω το εχω η θα το αγορασω και ΤΕΛΟΣ !!!!
    Κώστας

Το avatar του χρήστη EchiDNA
    Title
    Gold Member
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μπαααα.... από το iOS 4 έχω να κάνω και δεν το ξανακάνω. Ποιος ο λόγος;
    Φιλικά Γιώργος

iPhone 4S 16GB Black
    MacBook Pro 13" (mid 2010)

καλησπέρα σας φίλοι ποιο παλιά μου είχατε πει πως αν θέλουμε JailBreak δεν κάνουμε update..τωρα να ρωτήσω αν δεν κάνω λάθος τώρα έχω 6.0.1 διάβασα πως το JailBreak που έρχεται είναι και για 6.0.1-6.1 δηλαδή δεν έχω κάποιο θέμα αν κάνω update??καλα δεν κατάλαβα?γιατί αν έχω θέμα δεν θα το κάνω...Και να κάτι άλλο γίνετε με τον ίδιο τρόπο δηλαδή τρέχεις το αρχείο και τέλος?
    Dinos

Αφού είπε η ομάδα που το βγάζει ότι θα ισχύει 100% και για 6.1 τότε εννοείται το κάνεις άφοβα! Λογικά θα είναι όπως όλα τα jailbreka ως τώρα.. Ένα πρόγραμμα, 2-3 κλικ και έτοιμο

Title
    Administrator
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Σχετικα με την 1η ερωτηση η απαντηση ειναι ΝΑΙ, θα υποστηριζει και την iOS 6.1, μια και πολλες συσκευες πλεον ερχονται με την τελευταια εκδοση. Αρα φυσιολογικα δεν υπαρχει προβλημα. Παντως καλα θα ειναι να παρεις τα shshs με tinyumbrella !!!!
    οσον αφορα στη 2η ερωτηση σου, ετσι υποψιαζομαι. Ομως μεχρι να βγει το JB και να δουμε πως γινεται, κανεις δε μπορει να σου απαντησει με σιγουρια .....
    Κώστας

Το avatar του χρήστη malias4
    Title
    Silver Member
    Περιοχή
    Σισσι Κρητη
    Εγω παντως θα το κανω, οχι για τα σπασμενα αλλα για την πααμετροποιηση κ την ευκολια!
    Εχω κ κανα 20€ αγορασμενα tweaks απο cydia κριμα ειναι να πανε χαμενα
    Μονο κ μονο για τα sbsettings, ifile , zephyr και winterboard αξιζει το τζου μπου !
    Χωρια τα τοσα αλλα , οποτε υπομονη .
    Ειμαι με το δαχτυλο στην σκανδαλη !'

ευχαριστώ παιδιά αλλά ξέρετε δεν είμαι και παλιός με τα θέματα αυτά για αυτό ρωτώ και κάτι άλλο φίλε kostastnt το shshs τι ακριβώς είναι και πως γίνετε?υπάρχει κάποιος οδηγός για μένα το νέο? πως ακριβώς θα το κάνω?και πάλι σας ευχαριστώ
    Dinos

κατεβαζεισ tinyumbrella, συνδεεισ κινητο και πατας save shsh.. θα σου σωσει 1 αρχειο που θα το δεις στο log του προγραμματος.. αποθηκευεσε το να το εχεις για μελλοντικη χρηση

Σελίδα 1 από 5 123 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές